Mail Boxes Etc. (MBE) to międzynarodowa marka, która istnieje na rynku od prawie 40 lat oferując kompleksową obsługę klienta biznesowego w zakresie poligrafii, mikrologistyki, przesyłek oraz usług wirtualnych. Grupa MBE wraz z PostNet i Alphagraphics liczy ponad 2500 oddziałów w 45 krajach na świecie, generując  obrót na poziomie blisko 1 mld EUR rocznie. To sprawia, że zasługuje na miano jednego z największych i najbardziej rentownych systemów franczyzowych na rynku. Obecnie jesteśmy na etapie dynamicznego rozwoju i poszukiwania partnerów biznesowych w Polsce.
​​​​​​​MBE to twoja szansa na bezpieczny biznes
​​​​​​​i przyszłość dla Ciebie i twojej rodziny.

                      Wysyłając zgłoszenie oświadczam, że zapoznałem się i akceptuję politykę prywatności zgodnie z ustawą z 29 sierpnia 1997r. o ochronie danych osobowych.
Czym się wyróżniamy?

Mail Boxes Etc. to profesjonalny partner outsourcingowy, specjalizujący się w obsłudze małych i średnich firm oraz klientów indywidualnych. Sieć MBE wyróżnia szeroki wachlarz usług, indywidualne podejście do klienta i niestandardowe rozwiązania w najwyższym standardzie. Wynika to z norm, które przyjęte są w sieci na całym świecie, dzięki czemu jesteśmy w stanie docierać do klientów ze wszystkich branż, podnosząc tym samym swoją rozpoznawalność.


Poznaj nas!
[bot_catcher]